Par blogu | About

be.wanted – blogs par skaistumu

Raksti par ādas kopšanu & kosmētiku, modi & dzīvesstilu.

Par mani
Man ir taukains sejas ādas tips un pāri 30 – tātad interesē viss, kas saistīts ar pretnovecošanu. Arvien lielāku uzmanību pievēršu tieši ādas kopšanai un izvēlos produktus, kuru sastāvā ir zinātniski pārbaudītas aktīvās vielas. Cenšos izvairīties no visiem sliktajiem parabēniem un citiem zvēriem.
Man, protams, ļoti patīk kosmētika! Veikalos pieejamais klāsts ir tik plašs, ka dažreiz grūti saprast, kuri produkti it patiešām labi, un kuri ne tik ļoti. Tāpēc nolēmu, ka ir nepieciešama vieta, kur varu izteikt savu viedokli un personīgo pieredzi. Un ja tas ir noderīgi arī kādam citam – vēl jo labāk!

Ja vēlies iztulkot angļu valodā esošos rakstus, lapai labajā pusē ir tulkošanas widgets.

Ja rakstā minētie produkti ir zīmola vai ražotāja piešķirti, tas neietekmē manu attieksmi un viedokli veidojot atsauksmi.


be.wanted – a blog about beauty

Posts about skin care & makeup, fashion & lifestyle.

About me
Skin type – oily. I am over 30 so naturally interested in all and everything anti-ageing. I try to choose products containing anti-ageing active ingredients that have been proven to work with independent scientific studies.
I love makeup! And since there is such an overwhelming amount of it on the market, it’s sometimes hard to understand what is good and works, and what to avoid spending your money on.
I felt like I needed a place to write down my thoughts and review some of the products I have come across. This is it. And if someone else finds them useful – that’s even better.

If you wish to read posts written in Latvian, there is a translate widget on the right side of the page.

Disclaimer
All thoughts and opinions mentioned are my own and are not swayed by brands if products are sent to me. 

Advertisements