Sante Bio šampūns un kondicionieris

Nolēmu izmēģināt Sante Bio šampūnu un kondicionieri pēc tam, kad jutu, ka mana galvas āda ir kļuvusi daudz jutīgāka pret parastajiem veikalos pieejamajiem šampūniem.
No visa plašā Biotēkas veikala klāsta, tieši Sante šampūniem bija vislabākais, dabiskākais sastāvs manā cenu kategorijā.

Sante produkti tiek ražoti Vācijā. Tajos netiek izmantoti naftas atvasinājumi, parabēni, silikoni, sintētiski konservatīvi vai krāsvielas. Produkti netiek izmēģināti uz dzīvniekiem un ir vegāniem draudzīgi.

Iegādājos divus šampūnus un vienu kondicionieri.

Šampūns Natural Balance ar liepziedu esenci un zīda proteīniem

Caurspīdīgs, viegli iedzeltens, puto lieliski. Smarža gan laikam nav mana mīļākā, šķiet, tā izmainās saskaroties ar ūdeni, jo, veikalā pasmaržojot no tūbiņas, tā likās citādāka. Mazgājot matus, man smarža asociējās ar atšālējušos rumkolas kokteili 😀  Piekritīsiet, ka mazgāt matus rumkolā nav katras meitenes sapnis. Šo šampūna versiju vairs otrreiz neiegādāšos.

Šampūns Lava Power ar bērzu lapu esenci un baltajiem māliem

Šis pirms lietošanas ir jāsakrata. Šampūns ir viegli oranži rozīgs ar redzamiem māla gabaliņu punktiņiem. Tekstūra ir nedaudz graudaina. Smarža ir patīkama un neuzbāzīga. Šis neputo tik lieliski, kā iepriekšējais, bet tas nekādā veidā neietekmē matu tīrumu pēc mazgāšanas.

Kondicionieris Brilliant Care ar bērzu lapu esenci un Pro Vitamīnu B5

Balts, maigs un krēmīgs. Smaržo patīkami. Skalojot ārā, var just, ka mati ir nogludināti un nepiņķerējas. Noteikti iegādāšos atkārtoti.


Kopumā man ir ļoti pozitīvas atsauksmes par Sante šampūniem un kondicionieri. Tie attīrīja matus tikpat labi kā parastie šampūni un galvas ādu nekairināja. Mati bija spīdīgi un viegli ķemmējās.
Biotēka veikalā bija plašs klāsts ar Sante produkciju visiem matu tipiem.

Noteikti turpināšu lietot bio šampūnu un kondicionieri arī turpmāk, un domāju izmēģināt arī citu ražotāju piedāvātos produktus.
Varbūt vari ieteikt kādu labu bio šampūnu? Ieraksti komentārā. Priecāšos par ieteikumiem!

Advertisements

Komentāri | Comments

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s